Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /nfsmnt/hosting1_2/1/5/15333225-f24f-4639-a412-7da305dbdf15/djibril.sk/sub/plutvy/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /nfsmnt/hosting1_2/1/5/15333225-f24f-4639-a412-7da305dbdf15/djibril.sk/sub/plutvy/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Základná výbava otužilca - Blog Plutvy.sk
Ad
Ad
Ad
Otužovanie

Základná výbava otužilca1 min čítania

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Otužovanie je jeden z najstarších spôsobov, ako udržať telo fit. Fyzicky i finančne nenáročná aktivita, ktorá posilní vašu imunitu, zvýši mentálu i fyzickú odolnosť a celkovo zlepší váš zdravotný stav. Ak sme vás presvedčili a vy sa chystáte na svoj prvé kúpanie, poradíme vám, čo budete potrebovať.

Otužilci k svojej činnosti potrebujú skutočne minimálnu výbavu. Petože čím viac toho na seba oblečiete, tým menej môžme hovoriť o otužovaní.

Štandartnou výbavou otrodoxných otužilcov sú klasické lycrové plavky a neoprénové topánky do vody. Topánky sú vhodné, samozrejme nie povinné. Spoľahlivo vás ochránia vás všade tam, kde nepoznáte dno, alebo naň nevidíte. Najobľúbenejším modelom tejto sezóny sú Agama Rock:

Džibril kreatívne zastrešuje vizuálnu stránkunášho eshopu a reklamu. Ak treba, pomôže s čímkoľvek. Skvele fotí, natáča videá a aj keď tomu nechce veriť, je dobrý obchodník. Učí sa čínsky a prevádzkuje vlastný fotoblog.

Write A Comment