Ad
Ad
Ad
Šnorchlovanie

5 dôvodov, prečo je vlastná výbava lepšia ako požičaná1 min čítania

Zvažujete či si kúpiť vlastnú výbavu, alebo si požičať ? Vybrali sme pre vás 5 dôvodov, prečo je vlastná lepšia.
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Leto je tu a to zo sebou prináša aj plánovanie novej dovolenky. Okrem vyberania nových plaviek a slnečných okuliarov možno zvažujete aj to, či si kúpiť vlastnú výbavu na potápanie a šnorchlovanie, alebo si radšej požičiate. Vybrali sme pre vás 5 dôvodov, prečo je vlastná výbava lepšia a prečo sa rozhodnúť radšej trochu zainvestovať.

Čistota

Nosili by ste potápačskú masku po niekom cudzom ? Obliekali by ste si neoprén po iných turistoch ? A čo šnorchel ? Ani použitý šnorchel vám nepekáža ? Sme presvedčení, že sa budete cítiť lepšie s vedomím, že ste jediný, kto dané veci používal.

Starostlivosť

S čistotou priamo súvisí aj starostlivosť. U vlastnej výbavy presne viete v akom je stave, kto a kedy používal, a ako je udržiavaná. Vďaka tomu získate pri potápaní alebošnorchlovaní istotu, že všetko bude fungovať ako má.

Džibril kreatívne zastrešuje vizuálnu stránkunášho eshopu a reklamu. Ak treba, pomôže s čímkoľvek. Skvele fotí, natáča videá a aj keď tomu nechce veriť, je dobrý obchodník. Učí sa čínsky a prevádzkuje vlastný fotoblog.

Write A Comment